Elektronické hlasování KSD 2023

Krajského shromáždění delegátů (KSD) má každoročně za úkol zvolit členy České rady Pionýra. Všem delegátům byl dnes odeslán mail s výzvou k hlasování, které bude ukončeno ve čtvrtek 23.2.2023 v 15:0­0 hodin.

Elektronické hlasování KSD 2023

Návrhy došlé z PS:

• Breburda Lukáš (96. PS Veselí Medvědi)
  • Brejchová Kateřina (63. PS Sosna)
  • Rejzek Michal (45. PS Praha 6)

POP má pro letošní rok nárok na 3 zástupce v ČRP. Hlasovat je možné pro všechny kandidáty či jen pro jednoho (dva, tři).

Hlasování bude ukončeno ve čtvrtek 23. 2. 2023 v 15:­00 hodin, výsledky budou následně sděleny formou elektronické pošty všem členům KSD a vedoucím PS. V souladu se Stanovami Pionýra hlasují zástupci PS silou jednoho (dvou, tří, čtyř) hlasů, přičemž delegáti, kteří disponují více hlasy, s nimi musí nakládat jednotně. Při korespondenčním hlasování se za přítomné považují všichni delegáti KSD, přičemž ti, kteří neodešlou ve stanoveném termínu svoji odpověď, jako by se zdrželi hlasování. Zároveň při korespondenčním hlasování není možné hlasovat o více variantách, podávat protinávrhy a pozměňovací dodatky.

V letošním roce byl ověřovatelem výsledků  pověřen člen VV PRP Martin Prejza, viz usnesení VV PRP 2022/13/4, tak prosím  svou odpověď zasílejte na mail  martin.prejza@praha.pionyr.cz a v kopii na marketa@pionyr.cz (Markéta Fraitová, pověřený člen KK Pionýra).

Výsledky voleb – kvórum hlasů pro zvolení bylo 41:

• Breburda Lukáš (96. PS Veselí Medvědi) -  60 pro / 4 proti / 16 se zdrželo – ZVOLEN
  • Brejchová Kateřina (63. PS Sosna) – 52 pro / 12 proti / 16 se zdrželo – ZVOLENA
  • Rejzek Michal (45. PS Praha 6) -  60 pro / 4 proti / 16 se zdrželo – ZVOLEN

Publikováno: pondělí 13. února 2023 0:00 Vložil: Michal Rejzek