Něco za něco – páté losování

Vyzkoušli jste si o prázdninách něco z Výprav z poznáním? Poslali jste své příspěvky do Něco za něco? Pusťte si video a podívejte se, jak dopadlo páté losování speciálního kola.

Něco za něco - páté losování

V úterý 12. září vylosoval pionýrský pes společně s předsedkyní Pionýra Darinou Zdráhalovou odměny pro ty, kteří nám na adresu necozaneco@pionyr.cz poslali své zprávy.

Oddíly, které si o prázdninách na táborech nebo příměšťácích vybrali něco v oblastech Člověk a společnost, Příroda, Sport, Technika a Umění, se mohou těšit na sady vybavení odpovídajícího jejich vylosované oblasti. K vylosovaným pěti dětem putují deskové hry.

Pusťte si video z losování a podívejte se, kdo tentokrát vyhrál.

A na závěr ještě jedna dobrá zpráva: NĚCO za NĚCO bude pokračovat dál. Tentokrát se budeme těšit na vaše povídky, pohádky, básničky nebo komiksy, protože letošní ročník bude LITERÁRNÍ.

Publikováno: čtvrtek 14. září 2023 0:00 Vložil: Anna Nováková