Poklad Kurupiry – závěrečné setkání 2.-4.6.2023

Pojeďte s námi prozkoumat tajemnou Kurupiru, stolovou horu uprostřed Amazonského pralesa. Jaké tajemství ukrývá, skutečně zde sídlí obávaný démon ?

Poklad Kurupiry - závěrečné setkání 2.-4.6.2023

SETKÁNÍ PRAŽSKÝCH PIONÝRSKÝCH ODDÍLŮ – PROPOZICE

• Termín akce: 2. - 4. června 2023
  • Cena: 300 Kč pro děti, 250 Kč pro vedoucí a instruktory
  • Místo setkání: TZ Morgana (Hradec č.p. 47)

Ubytování je ve vlastních stanech, které si zde každý oddíl postaví. Stavět je možno na louce či v přilehlém lese (v případě, že jste zvyklí na přístřešky). Podle domluvy je možné stany dovézt od vlaku na základnu autem. V omezené míře je možné některé děti ubytovat přímo v objektu (pokud by se jednalo o menší děti bez zkušenosti z víkendových výletů s přespáním).

Doprava není zahrnuta v ceně. Předpokládáme dopravu vlakem v 17:06 z Hlavního nádraží (přestup ve Světlé nad Sázavou) a následný společný přesun pěšky na základnu (cca 5 km). Na tento spoj budeme informovat ČD ohledně rezervace míst (aby měl spoj dostatečnou kapacitu). Pokud byste jeli jinak, dejte nám to prosím vědět.

Strava je společná a je zahrnuta v účastnickém poplatku. Základní jídelníček bude obsahovat maso, ale jsme připraveni vyhovět i vegetariánům. A samozřejmě zajistíme i potřebné diety dané zdravotním omezením. Jen potřebujeme tyto informace dostat společně se závaznou přihláškou, nejpozději ale 14 dní před akcí.

Vybavení účastníků není potřeba nijak speciální, běžné vybavení na vícedenní výpravu. Všichni účastníci si vezmou vlastní ešus, hrneček a lžíci.

V pátek večer po příjezdu proběhne vzájemné seznámení. Každý oddíl či PS se představí v rámci krátkého pětiminutového výstupu (písnička, scénka, jednoduchá aktivita…). Pokud byste k tomu potřebovali zajistit něco speciálního, co nezvládnete přivézt vlakem, dejte nám dopředu vědět.

Do konce března nám dejte vědět ohledně předběžného zájmu a odhadovaného počtu účastníků za váš oddíl (PS). Do konce dubna pak prosíme o závaznou přihlášku s počtem účastníků dětí (za cenu 300 Kč) a instruktorů a vedoucích (za cenu 250 Kč). Společně se závaznou přihláškou odešlete zálohu ve výši 150 Kč za každého účastníka. Podle závazných přihlášek se budou objednávat památeční předměty (pro všechny) a odměny (pro děti), potřebujeme tedy informaci co nejpřesněji, aby nám pak odměny nepřebývaly či naopak nescházely. Předběžné i závazné přihlášky směřujte na adresu rama.simek@seznam.cz. Sem směřujte i případné dotazy.

Zálohovou platbu pošlete na účet POP, 2099562001/55­00. Doplatek je možné poslat na účet (to nám případně dejte vědět) nebo lépe přivezte přímo na akci.

Těším se na naše setkání. Ráma Láďa Šimek

Publikováno: středa 22. března 2023 0:00 Vložil: Michal Rejzek