Pražské vzdělávání nabídlo rozšiřující kurzy pro své členy

V posledních letech vnímá pražské vzdělávací centrum tlak i na další vzdělávání svých členů, ať už pro specifické aktivity typu vodní instruktor, lyžařský instruktor nebo instruktor na umělých stěnách, ale i v jiných směrech, jako směr pedagogický, komunikace a řízení nebo směry právní či bezpečnostní.

Pražské vzdělávání nabídlo rozšiřující kurzy pro své členy
V roce 2023 jsme proto realizovali kurzy komunikačních dovedností pro lektorský sbor PVC, získali jsme externí lektorku na motivaci a řízení dobrovolníků, realizovali jsme kurz pro instruktory vodních aktivit a také jsme měli možnost dozvědět se o reflexi a zpětné vazbě od Prázdninové školy Lipnice.
Tímto však nekončíme, na rok 2024 jsou už nyní naplněny, připraveny nebo plánovány kurzy motorové pily, nízkých lanových aktivit nebo rozšiřující kurzy ZZA či práce s Money.

Martin „Činčila“ Prejza, garant PVC01

Publikováno: pátek 22. prosince 2023 0:00 Vložil: Michal Rejzek