Sešli jsme se ve Sloupu V.

O víkendu 15. - 17. 9. 2023 se na TZ Medvědín ve Sloupu v Čechách sešlo více jak 100 instruktorů a vedoucích nejen z pražských PS, aby se společně poznali, načerpali nějakou inspiraci a v neposlední řadě se pobavili.

Sešli jsme se ve Sloupu V.

Více jak 100 účastníků si užilo pěkný víkend na TZ Medvědín ve Sloupu v Čechách (základna 96. PS Veselí Medvědi), kdy byl většinový program sestaven z jednotlivých bloků programu, který připravili sami účastníci setkání.

V nabídce byly v sobotu dopoledne různé praktické dílny jako tvoření při oddílové činnosti (využití nepotřebného materiálu, vyrobte si s dětmi hru na výlety), broušení do skla, vypalování do dřeva (Markéta – PS Jince), improvizace (Mája – 68. PS Lvíčata), netradiční hry (PO Rondel), poznej táborovou základnu z leteckého pohledu – kvíz (Krtek) a drobné hry v oddíle (Paša – 68. PS Lvíčata)

Po výtečném obědě si mohli účastníci pod odborným vedením Rámy zahrát některé aktivity ze závěrečného setkání celoroční oddílové hry „POKLAD KURUPIRY“. A před večeří si ti nejodvážnější ještě zaběhli „tvrďácký“ závod domácích Veselých medvědů, ze které se ještě nikdo nevrátil bez bláta na obličeji (a nejen tam). S plným břichem řízků jsme si užili další společný večer u kytar (ukulele, basy…) a společného povídání.

Závěrem bych ještě rád poděkoval všem organizátorům za přípravu programu, Irmě s Jirkou za skvělé zajištění komplet stravy (myslím, že nikdo o hladu nebyl a všem chutnalo) a samozřejmě také domácím Medvědům nejen za super obsluhu v baru „U Veselého medvěda“.

Text: Krtek + PO Rondel, foto: Matěj, Marcel, Ondra, Krtek

Publikováno: pondělí 25. září 2023 0:00 Vložil: Michal Rejzek