TeeDeeT obnovil činnost!

Po nucené covid pauze se v rámci POP začala hýbat i sekce pro 15+ TeeDeeT. A hned to bylo něco! Tří až pěti členné týmy vyrazily v sobotu 22. října do centra Prahy, kde objevovaly známé i neznámé příběhy. Navíc po cestě plnily různé netradiční úkoly.

TeeDeeT obnovil činnost!

Akce se zúčastnily celkem 4 týmy ze 3 pionýrských skupin (117. PS Kalich, PS Záře a 73. PS Vodovod). V rámci společného vyhodnocení u ohně s občerstvením a kytarami v parku Parukářka všichni zhodnotili, že si odpoledne užili a budou se těšit na další připravovanou akci.
Tak co, přidáš se k nám příště i ty? Sleduj náš facebook nebo web a brzy zase něco podniknem!
Díky všem za účast i náměty a snad se brzy uvidíme!

Tým TeeDeeT

PS: Výhodou celé hry je, že si ji může zahrát jakýkoliv oddíl i v budoucnu. Nevíte, co podniknout na odpoledním setkání? Stačí stáhnout aplikaci ActionBound, nahrát QR kód a vyrazit!

Publikováno: středa 2. listopadu 2022 15:35 Vložil: Michal Rejzek