Týden pionýrských dobrovolníků

Pokud jsi oddílákem či dlouhodobě pracujícím vedoucím na pionýrské skupině, tak právě pro tebe je tu TÝDEN PIONÝRSKÝCH DOBROVOLNÍKŮ, který je malým poděkováním za tvoji práci pro náš spolek Pionýr, za spoustu hodin strávených na schůzkách, víkendovkách či táborech.

Týden pionýrských dobrovolníků

Nabízíme ti možnost ZDARMA strávit letní dovolenou s rodinou na našich základnách v Žumberku, Lípě – Tisá nebo na Esperu v Rejdicích. Přijeď si pokecat s lidmi na stejné vlně, nebo si třeba udělat společnou dovolenou s oddíláky ze skupiny. Pojeď se podívat na pio-základny a prohlédnout si jejich okolí, pro případnou víkendovku nebo tábor právě tvojí pionýrské skupiny.

Pro Pio-dobrovolníky je k dispozici vždy celá základna, včetně kuchyňky pro vaření, lůžkovin.

Rezervace budou přijímány přes PŘIHLAŠOVNU do naplnění kapacity s poplatkem 1 000,– Kč, který bude po uskutečnění pobytu vrácen. Využít pobyt může každý pouze jedenkrát. Krajské organizace potvrdí, že dotyčný zájemce pracuje s dětmi.
Termíny pobytů:

Publikováno: pondělí 29. ledna 2024 0:00 Vložil: Michal Rejzek