Osoba se chce registrovat jako individuální člen u POP

Výchozí situace

• Osoba není pro nadcházející rok registrovaná u žádné pionýrské skupiny nebo pionýrského centra. (Například jí registrace na nějaké pionýrské skupině končí a nebude se v rámci skupiny registrovat pro další rok.)
  • Dotyčný/dotyčná chce zůstat členem Pionýra, a registrovat se jako individuální člen přímo u Pražské organizace Pionýra (POP).

Co dělat

1. Osoba vyplní registrační list pro individuálního člena (případně je o jeho zaslání možné požádat kancelář POP).
  2. Osoba uhradí roční členský příspěvek ve výši 250 Kč, a to buďto převodem na účet POP 2099562001/5500 nebo v hotovosti v kanceláři POP.
  3. Členství na POP následně vzniká schválením ze strany POP.